(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-1376890232142523", enable_page_level_ads: true }); İnşaat Sonrası Temizlik: Otopark Temizliği

Otopark Temizliği

Otopark Temizliği otopark zemin temizliği ve yıkama ile inşaat sonrası otopark genel temizlik şeklinde verilmektedir.Firmamız bünyesinde mevcut binicili akülü otopark zemin temizleme makineleri ile hızlı ve etkin çözümler sunmaktayız.
Kapalı Otopark Temizliği; zemin yıkama yapılmadan önce yüzeyde mevcut tüm harç, boya artıkları, toz ve kalıntılar yüzeye zarar verilmeden kazıma aparatları ile detaylıca elden geçirilir, tüm kalıntılardan temizlenen yüzey Zemin yıkama makineleri ile tozun durumuna göre en az 2-3 defa yıkanarak kullanıma hazır hale getirilir. Otopark Havalandırma Hatları ve Yangın Tesisat hatları temizliği de sunan firmamız otopark alanında mevcut tüm temizlik hizmetleri için kurumsal çözümler ile hizmetinizdedir. Otopark trafik işaretleri, sensörler, levhalar ve yön çizgilerini de kapsayan genel temizlik hizmetleri ile de eksiksiz hizmet alabilirsiniz.

0 Görüş bildirildi "Otopark Temizliği"

Yorum Gönder

istanbul temizlik